• Żywienie w ciąży

  Boicie się za bardzo przytyć w ciąży? Wszędzie słyszycie, że ciąża to nie okres na odchudzanie? Co jeść? Ile jeść? Kiedy jeść? Zapraszam na konsultacje dietetyczne kobiety w ciąży. Zdrowa dieta w czasie ciąży, to zdrowie Wasze i Waszego dziecka.
  +Więcej
 • Żywienie dzieci

  Odpowiednie żywienie dzieci to dla wielu rodziców wielkie wyzwanie. Dziecko nie je czerwonego, albo zielonego, albo wcale nie je, albo tylko słodkie, albo je wszystko i za dużo. Cierpi na zaparcia,anemię albo nadwagę... Kosultacje dietetyczne dla rodziców i dzieci. Zdrowe nawyki żywieniowe. Żywienie w nadwadze i otyłości u dzieci i młodzieży.
  +Więcej
 • Odchudzanie

  Prawidłowa masa ciała jest podstawą zdrowego życia. Kiedy diety cud nie działają, pośpiech i obowiązki uniemożliwiają przygotowanie skomplikowanych posiłków dietetycznych, obciążenie chorobami utrudnia odchudzanie skorzystaj z porady dietetyka, który zaplanuje Twój indywidualny jadłospis dostosowany do Twoich preferencji i możliwości.
  +Więcej
 • Dieta mężczyzn

  Wysoki cholesterol, cukier, nadwaga, życie w delegacjach, jedzenie w biegu- to najczęstsze problemy z jakimi borykają się moim pacjenci. Jeśli dotyczy to również Ciebie, skorzystaj z porad dietetyka. Dowiedz się co jeść, żeby poprawić stan zdrowa, kondycję psychiczną i fizyczną.
  +Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Oferta dla firm

Jako dietetyk prowadzę działania profilaktycznie mające na celu zapobieganie chorobom i promowanie zdrowego stylu życia. Wiem, że właściwa edukacja stanowi wsparcie procesu leczenia i jest kluczowym elementem w utrzymaniu zdrowia.

Analiza danych ekonomicznych i epidemiologicznych wskazują na obniżenie wydajności pracy osób z problemami zdrowotnymi. Inwestowanie w zdrowie osób aktywnych zawodowo poprzez organizację działań profilaktycznych - seminariów, warsztatów i konsultacji, to łatwy i skuteczny sposób poprawy wydolności pracy, motywacji i budowania dobrych relacji z zespołem pracowników. 

Oferta działań profilaktycznych obejmuje: 

 

Seminaria i warsztaty

Seminaria i warsztaty to 2-3 godzinne spotkania, podczas których omawiamy wybrane tematy: 

 • "Jesteś tym co jesz." Czytanie etykiet. 
 • "Jak żyć?" Co jeść by było zdrowo. 

 

Dietetyk w Twojej Firmie

Akcja profilaktyczna w formie indywidualnych porad dietetycznych w Twojej firmie. 

 

Dzień dla Zdrowia!

Badanie poziomu cholesterolu, glukozy oraz kompleksowa analiza składu ciała (masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, zawartość wody) mająca na celu wczesną diagnostykę chorób sercowo- naczyniowych.