• Żywienie w ciąży

  Boicie się za bardzo przytyć w ciąży? Wszędzie słyszycie, że ciąża to nie okres na odchudzanie? Co jeść? Ile jeść? Kiedy jeść? Zapraszam na konsultacje dietetyczne kobiety w ciąży. Zdrowa dieta w czasie ciąży, to zdrowie Wasze i Waszego dziecka.
  +Więcej
 • Żywienie dzieci

  Odpowiednie żywienie dzieci to dla wielu rodziców wielkie wyzwanie. Dziecko nie je czerwonego, albo zielonego, albo wcale nie je, albo tylko słodkie, albo je wszystko i za dużo. Cierpi na zaparcia,anemię albo nadwagę... Kosultacje dietetyczne dla rodziców i dzieci. Zdrowe nawyki żywieniowe. Żywienie w nadwadze i otyłości u dzieci i młodzieży.
  +Więcej
 • Odchudzanie

  Prawidłowa masa ciała jest podstawą zdrowego życia. Kiedy diety cud nie działają, pośpiech i obowiązki uniemożliwiają przygotowanie skomplikowanych posiłków dietetycznych, obciążenie chorobami utrudnia odchudzanie skorzystaj z porady dietetyka, który zaplanuje Twój indywidualny jadłospis dostosowany do Twoich preferencji i możliwości.
  +Więcej
 • Dieta mężczyzn

  Wysoki cholesterol, cukier, nadwaga, życie w delegacjach, jedzenie w biegu- to najczęstsze problemy z jakimi borykają się moim pacjenci. Jeśli dotyczy to również Ciebie, skorzystaj z porad dietetyka. Dowiedz się co jeść, żeby poprawić stan zdrowa, kondycję psychiczną i fizyczną.
  +Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Cennik

Konsultacje dietetyczne

Konsultacja dietetyczna (analiza składu ciała, wywiad, ankieta, opracowanie planu postępowania, czas trwania do 1h)

150zł 

Wizyta kontrolna (analiza składu ciała, omówienie postępów i planu dalszego postępowania, czas trwania 30-40min)

135zł

e- konsultacja dietetyczne (konsultacja online) 

150zł 

Jadłospis indywidualny na 7 dni

150zł

Jadłospis indywidualny na 14 dni

250zł

Dieta odchudzająca na 1 miesiąc

450zł
Indywidualne zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodzin (wykład o zdrowym odżywieniu, filmiki i prezentacje dla dzieci i młodzieży, czas trwania 2h) 200zł

 

Testy na nietolerancje pokarmowe (ELISA)

Test Food Detective 440zł
FoodTest 40 475zł
FoodTest90 970zł
FoodTest90 Vegetarian 985zł
FoodTest110 1020zł
FoodTest200+ 1680zł